OKR Meetup - Dan Franc: OKR jako způsob skloubení chaosu a řádu ve firmách (5.4.2022, 16.00)

Zajímá vás framework Objectives & Key Results (OKR) jako systém fungování a související kultura práce? Hostem dalšího meetupu OKR Mastermindu bude ex-Googler a současný špičkový konzultant Daniel Franc. Co se týče dlouhodobé práce s OKRs, tak díky 13-ti rokům na manažerské pozici v Googlu je v této oblasti jednou z vůbec nejzkušenějších osobností v českém prostředí. Díky dlouhodobým konzultačním zkušenostem a širokému přehledu navíc dokáže nabídnout užitečný přesah a kontext.

Na setkání s názvem “OKR jako způsob skloubení chaosu a řádu ve firmách - inspirace z managementu v Googlu i jinde” se s námi podělí o své zkušenosti.

Online meetup je zdarma a uskuteční se v úterý 5.4.2022 v čase 16.00 - 17.30 na platformě Zoom. Registrovat se můžete pomocí registračního formuláře na webu OKR Mastermindu (pro členy není registrace nutná). Z akce bude pořízen neveřejný záznam pro členy OKR Mastermindu.

O čem bude Dan povídat:

  • proč “komplexní” není “komplikované” a proč klasické řízení nestačí
  • proč OKR umožňuje řešit komplexní úkoly startupově inovativně a korporátně organizovaně
  • co je to nejdůležitější v OKR, a co vše další už je volitelné
  • jak používat OKR i v souběhu např. s KPIs
  • klíčové parametry ve firmě pro úspěch OKR: umožnění tvorby zdola / fault tolerance / kultura a procesy na sdílení / data driven mindset / iterativní projekty 
  • posun role manažera v systému řízeném OKR
  • jaký typ lidí do takového systému chcete a jaké určitě ne
  • jak hodnotit výkonnost jednotlivce (a proč při tom OKR nepoužívat)

O hostovi: Daniel Franc

13 let v Googlu na pozici globálního programového manažera řídil programy a týmy, rozvíjející vývojářské komunity všude po světě a OKRs byly jeho každodenním nástrojem. V současnosti konzultuje ve startupech i korporacích, jak do firemního prostředí vnést prostor, nebo jak správně vytyčit hrací pole - kam patří i implementace OKRs. Nejraději pomáhá malým i velkým klientům s tvorbou komunit. Více na www.danielfranc.com.  

Registrace

Máte zájem o účast? Členům mastermindu přijde automaticky pozvánka do kalendáře, u ostatních zájemců je nutná registrace pomocí registračního formuláře (akce už proběhla).